Łazienka - projekt
#1
Z racji, że kupuje trochę płytki po znajomości i odbieram w jednym z wrocławskich sklepów nie mam możliwości wykonania projektu w ów sklepie, stad pytanie do Was, czy macie kogoś kto potrafiłby zaprojektować łazienkę za jakieś w miarę rozsądne pieniądze? Nie mam do tego głowy i póki co brak pomysłów. Wdzięczny będę za jakieś kontakty/namiary.
Odpowiedz
#2
michu,

w wersji budżetowej polecam moją projektantkę - Agnieszkę Skarżyńską. Załączam wizualizacje, które zrobiła dla nas. Namiary na Agnieszkę - 
https://pl-pl.facebook.com/Aranzacje.Skarzynska telefon +48 505 811 308

             
Odpowiedz
#3
Tak z ciekawości, ile kosztuje taki projekt?
Odpowiedz
#4
(01-02-2016, 10:08)charlie napisał(a): Tak z ciekawości, ile kosztuje taki projekt?


To wszystko zależy... czy tylko funkcjonalny czy całość czyli wykonawczy (wszystkie obmiarowania, wyliczenia itp. itd). Wiem, że wrocławscy projektanci często biorą stawkę od metra kwadratowego ale to zawsze jest kwestia indywidualnych negocjacji.
Odpowiedz
#5
Dzieki za info, popytam i zobaczę co ta Pani będzie miała to zaoferowania. Mam nadzieje, że będzie w stanie zrobić coś z kolorami-płytkami które mam już wybrane by przełożyło się to na jakiś widok 3D.
Odpowiedz
#6
(02-02-2016, 11:07)michu napisał(a): Dzieki za info, popytam i zobaczę co ta Pani będzie miała to zaoferowania. Mam nadzieje, że będzie w stanie zrobić coś z kolorami-płytkami które mam już wybrane by przełożyło się to na jakiś widok 3D.

Nie mogę być pewna na 100% ale kafle użyte w mojej wizualizacji to konkretnie wybrane modele z danych kolekcji, więc powinna być możliwość dodania konkretnej kafelki do danego projektu. Zawsze warto zapytać. Nie jest to projektantka z najwyższej półki ale dziewczyna robi dobre projekty w rozsądnej cenie, słucha klienta, uwzględnia jego gusta a przy tym stara się podpowiadać bardziej funkcjonalne rozwiązania. Jak dla mnie - dobra jakość w niewygórowanej cenie.
Odpowiedz
#7
Napisałem i dostałem odpowiedz, ze moje kafle ma w zbiorze więc nie będzie problemu, ale problem pojawił się jeśli chodzi o koszt, bo Pani moim zdaniem, sobie za dużo liczy, ale to może kwestia indywidualna. Nic, szukam dalej Smile
Odpowiedz
#8
Witam
Tutaj sąsiad z klatki 5.
Mogę zaprojektować łazienkę z racji tego że kiedyś zajmowałem się projektowaniem wnętrz wraz z moją dziewczyną.
Tutaj wysyłam link do strony http://cray.com.pl/galeria.htm

Jeśli będziesz zainteresowany - wyślij maila lub wiadomość na priva.

Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Troczyński
Odpowiedz
#9
Ciekawe te projekty Smile Może rzeczywiście skorzystam z projektanta, bo na naszą łazienkę nie mamy kompletnie pomysłu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości