Dostawcy internetu
#1
Witam 
Orientujecie się może jacy są dostępni i godni polecenia dostawcy internetu na klecinie? 
pozdrawiam
Odpowiedz
#2
(22-03-2016, 21:24)Bart napisał(a): Witam 
Orientujecie się może jacy są dostępni i godni polecenia dostawcy internetu na klecinie? 
pozdrawiam

Pytałem kiedyś w iglicy odnośnie dostawców, którzy będą dostępni w naszym budynku. Mają to być na chwilę obecną: Korbank, UPC, Global media
Je niestety nie korzystałem z usług żadnego z nich, więc polecać żadnego nie będę Wink
Odpowiedz
#3
Korbank to jakiś shit.. Do tego z odbiorem dostałem ulotkę odnośnie Orange, aczkolwiek nigdy nie miałem i nie mogę się wypowiedzieć. Znajomi chwalili sobie UPC, ale to tylko opinie.
Odpowiedz
#4
dzięki za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
#5
UPC nie polecam, ciągłe problemy techniczne. Zainteresował nas ten Korbank, pakiety mają dosyć konkurencyjne ceny ;p
Odpowiedz
#6
Ja w obecnym mieszkaniu mam Korbank i dla komercyjnego używania internetu na pewno jest spoko, ceny też są fajne + możliwość posiadania telewizji. W pracy korzystamy z Orange i zdecydowanie nie polecam- z uwagi na jakość i obsługę. Także jak widać ile osób bierze udział w dyskusji tyle mamy zdań Smile Chciałam też zapytać Panów czy orientujecie się jak jest z odbiorem telewizji NC+? Kończy mi się akurat umowa i mam obiekcje czy ją przedłużać bowiem moje mieszkanie jest na Międzygórskiej co oznacza że talerz nie będzie łapał sygnału . Podobno zbiorcza antena która mamy umożliwia odbiór NC+ ale z naciskiem na słowo PODOBNO. Czy orientujecie się jak to jest?
Odpowiedz
#7
W standardzie wykończenia jak wzmianka o zbiorczej antenie satelitarnej - więc zakładam, że NC+ bądź Polsat będzie można założyć - ale tego nie wiem na 100% - opieram się na tym co jest w papierach i skrzynce nad drzwiami w mieszkaniu.
Odpowiedz
#8
czytałem na forach opinie o dostawcach internetu i są bardzo różne , korbank ma bardzo dużo negatywnych opinii , upc także o orange to już nie wspomnę , o Vectra też nie wypowiadają się najlepiej ,i mamy problem  ....jakiego wybrać , chyba będę rozważał global media , z tego co dzwoniłem do ich dziś właśnie montują w klecinie rozdzielnię..pakiety też mają przystępne cenowo..chyba że macie jeszcze kogoś?
Odpowiedz
#9
Czy ktoś z was wie coś na temat firmy Global Media?
Odpowiedz
#10
Napisałem do firmy moico.pl i otrzymałem info że obecnie jeszcze nie są dostępni w naszym budynku, ale mają możliwości techniczne aby świadczyć usługi w przyszłości. Jeśli ktoś jest zainteresowany to można wysłać do nich wypełnione upoważnienie http://www.moico.pl/pobierz.html aby mogli się kontaktować z zarządcą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości