Odbiory mieszkań - kontakty
#1
Z racji, (mam nadzieje) że terminy się zbliżają warto chyba wspomnieć o jakiś fachowcach w sprawie odbiorów. 
Chyba wszystkim, bądź większości znany jest p. Zbigniew Gorzelak, tel. 607 937 916 - znajomi byli zadowoleni. Przyjeżdża z żoną i dokonują odbiorów i robią to na prawdę solidnie z pełnym raportem itp. 

Jeśli macie inne kontakty i doświadczenia - chętnie poczytam.

Smile
Odpowiedz
#2
(06-12-2015, 14:39)michu napisał(a): Z racji, (mam nadzieje) że terminy się zbliżają warto chyba wspomnieć o jakiś fachowcach w sprawie odbiorów. 
Chyba wszystkim, bądź większości znany jest p. Zbigniew Gorzelak, tel. 607 937 916 - znajomi byli zadowoleni. Przyjeżdża z żoną i dokonują odbiorów i robią to na prawdę solidnie z pełnym raportem itp. 

Jeśli macie inne kontakty i doświadczenia - chętnie poczytam.

Smile

Hej michu,

fajnie, że poruszyłeś ten temat, bo ja nie mam w nim żadnego doświadczenia. Mógłbyś napisać co masz na myśli - chodzi Ci o wsparcie fachowca przy sprawdzeniu czy wykonawca się spisał? Nie można odbioru zrobić samemu?
Odpowiedz
#3
(06-12-2015, 19:13)gsquad napisał(a):
(06-12-2015, 14:39)michu napisał(a): Z racji, (mam nadzieje) że terminy się zbliżają warto chyba wspomnieć o jakiś fachowcach w sprawie odbiorów. 
Chyba wszystkim, bądź większości znany jest p. Zbigniew Gorzelak, tel. 607 937 916 - znajomi byli zadowoleni. Przyjeżdża z żoną i dokonują odbiorów i robią to na prawdę solidnie z pełnym raportem itp. 

Jeśli macie inne kontakty i doświadczenia - chętnie poczytam.

Smile

Hej michu,

fajnie, że poruszyłeś ten temat, bo ja nie mam w nim żadnego doświadczenia. Mógłbyś napisać co masz na myśli - chodzi Ci o wsparcie fachowca przy sprawdzeniu czy wykonawca się spisał? Nie można odbioru zrobić samemu?

my jeszcze nie mamy, ale zamierzamy zabrac kogos ze soba, slyszelismy o tym panu z zona, pan mowi - zona notuje ;p warto sie na to zdecydowac, bo napawde ciezko samemu rozne wady wypatrzec. Np kolega mowil, ze ktos z nim poszedl i facet dluga poziomica sprawdzal podłoge, okazlo sie ze byl duzy garb i przy kladzeniu podlogi pojawilby sie problem...
Odpowiedz
#4
W umowie przedwstępnej jak i pewnie w finalnej będzie zapis o tym, że w przypadku jakiś błędów, które nie powinny się pojawić deweloper ma określony czas na usunięcie tych wad, jednakże im więcej tego, czas się wydłuża - a Ty się nie wprowadzasz, zatem pytanie, jeśli coś się pojawi - na co możesz przystać i machnąć ręką a na co nie, np. u mojej znajomej - krzywo zamontowany parapet w pokoju itp.

Na odbiór mieszkania będę brał kogoś i prawdopodobnie będzie to p. Z. Przyjeżdża z żoną i razem dokonują sprawdzenia mieszkania: ściany, kąty, płytki (jak są np. na balkonie czy nie są głuche), instalacje ele, sani itp - dosłownie wszystko. Dostajesz później raport od niego (po kilku dniach) i informację tego samego dnia jak on to widzi - czy jest OK czy też nie i wtedy Twoja decyzja - odbierasz, bądź nie. Kwestia tego co znajdzie. Moim zdaniem kluczowa sprawa i zawsze wiesz co kupiłeś i jak to wygląda.
Odpowiedz
#5
pan Zbigniew z żoną był też u mojej koleżanki. zauwazył np. ze drzwi wejsciowe są zle osadzone na 1 cm, poki co zamykaja sie ale co bedzie za rok lub dwa... grzejniki krzywo przykrecone, szpara w podłodze do spięcia, rysa na oknie - generalnie najgorzej z tymi drzwiami, ktore beda musialy byc jeszcze raz osadzone.
Odpowiedz
#6
A ile kosztuje taka usługa Pana Zbigniewa G. i jego żony? Ktoś się orientuje?
Odpowiedz
#7
Średnio, 300-350 zł za dwupokojowe mieszkanie w przedziale 45-50m2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości