Umowa na dostawę energii
#1
Pytanie do osób które odebrały mieszkanie. Czy macie już podpisane umowy na dostawę energii? Czy szybko załatwiliście sprawę z Tauronem i jaką wybraliście taryfę? Może sprawę umowy załatwić przez internet czy trzeba odczekać swoje w kolejce?  Z góry dziękuję za pomoc bo temat energii jest mi odległy jak kosmos Smile
[url=//pl.pinterest.com/pin/create/extension/][/url]
Odpowiedz
#2
Ja jutro będę załatwiał tak więc dam znać co i jak.

Czytałem trochę o Tauronie i nie ma zbyt pochlebnych opinii.
Orientujecie się czy będziemy mogli zmienić dostawcę?
Odpowiedz
#3
(22-03-2016, 22:38)Bart napisał(a): Ja jutro będę załatwiał tak więc dam znać co i jak.

Dziękuję Bart i życzę powodzenia.
Odpowiedz
#4
Jutro rano mają przyjechać do mnie z licznikiem i podłączyć prąd. Co do samej umowy to jest ona standardowa dla wszystkich + ewentualne dodatki jak, elektryk 24h itp - można sobie wybrać podczas podpisywania umowy, stąd wolałem udać się na Mierniczą osobiście i dopytać. Trwało to 10 min, ale swoje w kolejce musiałem odczekać.
Odpowiedz
#5
Tauron nie jest zły, trzeba tylko uważać żeby nie wepchnęli Wam prognoz półrocznych bo potrafią tam wyjść niezłe jaja. Zużycie faktyczne na podstawie liczników i będzie ok Smile co do terminów, byłam w zeszły piatek i terminy zakładania liczników są już dosyć odległe, my dostaniemy licznik dopiero 31 marca, a to był ostatni "bliski" termin ;p
Odpowiedz
#6
Co do prognoz półrocznych - ja właśnie taką mam na obecnym mieszkaniu i taką samą wziąłem na nowe - bardzo sobie chwale. Zadeklarowałem średnie zużycie/kwota i powinno być ok. Do tego nie przypominam sobie by Tauron mnie naciągnął czy coś - generalnie zawsze miałem nadpłatę i kilka m-cy bez opłat a stan liczników zgadzał się z fakturą.
Odpowiedz
#7
Warto iść do Tauronu zaraz po odebraniu kluczy. My byliśmy dzień po, 18.03, a termin mamy na 30.03 czyli praktycznie maksymalny termin jaki Tauron ma na wysłanie elektryka z licznikiem
Odpowiedz
#8
Ja dziś byłem i mam termin na 4 kwietnia.
Odpowiedz
#9
(23-03-2016, 22:28)Bart napisał(a): Ja dziś byłem i mam termin na 4 kwietnia.

Jeśli komuś bardzo mocno zależy na terminie podłączenia licznika (na następny dzień) - to proszę napisać do mnie na prv
Odpowiedz
#10
Zgodnie z informacją na stronie Taurona należy przedstawić dokument potwierdzający prawo do lokalu. Jaki dokument pokazywaliście: umowę deweloperską, protokół odbioru?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości