Forum Osiedlowe Zielona Klecina

Pełna wersja: Dostawcy internetu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam 
Orientujecie się może jacy są dostępni i godni polecenia dostawcy internetu na klecinie? 
pozdrawiam
(22-03-2016, 21:24)Bart napisał(a): [ -> ]Witam 
Orientujecie się może jacy są dostępni i godni polecenia dostawcy internetu na klecinie? 
pozdrawiam

Pytałem kiedyś w iglicy odnośnie dostawców, którzy będą dostępni w naszym budynku. Mają to być na chwilę obecną: Korbank, UPC, Global media
Je niestety nie korzystałem z usług żadnego z nich, więc polecać żadnego nie będę Wink
Korbank to jakiś shit.. Do tego z odbiorem dostałem ulotkę odnośnie Orange, aczkolwiek nigdy nie miałem i nie mogę się wypowiedzieć. Znajomi chwalili sobie UPC, ale to tylko opinie.
dzięki za szybką odpowiedź.
UPC nie polecam, ciągłe problemy techniczne. Zainteresował nas ten Korbank, pakiety mają dosyć konkurencyjne ceny ;p
Ja w obecnym mieszkaniu mam Korbank i dla komercyjnego używania internetu na pewno jest spoko, ceny też są fajne + możliwość posiadania telewizji. W pracy korzystamy z Orange i zdecydowanie nie polecam- z uwagi na jakość i obsługę. Także jak widać ile osób bierze udział w dyskusji tyle mamy zdań Smile Chciałam też zapytać Panów czy orientujecie się jak jest z odbiorem telewizji NC+? Kończy mi się akurat umowa i mam obiekcje czy ją przedłużać bowiem moje mieszkanie jest na Międzygórskiej co oznacza że talerz nie będzie łapał sygnału . Podobno zbiorcza antena która mamy umożliwia odbiór NC+ ale z naciskiem na słowo PODOBNO. Czy orientujecie się jak to jest?
W standardzie wykończenia jak wzmianka o zbiorczej antenie satelitarnej - więc zakładam, że NC+ bądź Polsat będzie można założyć - ale tego nie wiem na 100% - opieram się na tym co jest w papierach i skrzynce nad drzwiami w mieszkaniu.
czytałem na forach opinie o dostawcach internetu i są bardzo różne , korbank ma bardzo dużo negatywnych opinii , upc także o orange to już nie wspomnę , o Vectra też nie wypowiadają się najlepiej ,i mamy problem  ....jakiego wybrać , chyba będę rozważał global media , z tego co dzwoniłem do ich dziś właśnie montują w klecinie rozdzielnię..pakiety też mają przystępne cenowo..chyba że macie jeszcze kogoś?
Czy ktoś z was wie coś na temat firmy Global Media?
Napisałem do firmy moico.pl i otrzymałem info że obecnie jeszcze nie są dostępni w naszym budynku, ale mają możliwości techniczne aby świadczyć usługi w przyszłości. Jeśli ktoś jest zainteresowany to można wysłać do nich wypełnione upoważnienie http://www.moico.pl/pobierz.html aby mogli się kontaktować z zarządcą.
Stron: 1 2