Parkowanie przed budynkiem od strony ul. Wałbrzyskiej
#1
Witam, mam pytanie odnośnie parkowania pod budynkiem od strony ul. Wałbrzyskiej. Nigdzie na wizualizacjach nie widziałem aby przewidziane tam były miejsca parkingowe. Teraz ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, ze niektórzy zaczynaja tam parkować. Czy taki stan rzeczy pozostanie czy to parkowanie to tylko na okoliczność wykańczania mieszkań i lokali użytkowych - jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem nie powinno się tam parkować bo ulica zwęża się wtedy do jednego pasa i nie ma nawet jak się wyminąć. Na czas remontów bym przymknął bym oko, ale potem trzeba będzie poprosić zarządcę drogi o postawienie znaku zakazu.

Edit:
Nie doczytałem że chodzi o stronę od Wałbrzyskiej, myślałem że chodzi o Międzygórską.
Odpowiedz
#3
Deweloper zle to zorganizowal, "zabetonowali" taka duza przestrzen zamiast zostawic tam pas zieleni, z tego co sie orientuje nie dostali zgody na parking w tym miejscu i mozna to uscslic z zarzadca. Faktycznie trzeba postawic zakaz parkowania oraz zwiekszyc liczbe klombow, itp., bo znajac ignorancje kierowcow, jak bedzie miejsce to i tak zaparkuja mimo zakazu.
Odpowiedz
#4
Ja bym optował za zrobieniem tam pasa zieleni. Ten betonowy plac nie wygląda najlepiej. Pytanie tylko, ile taki remont będzie kosztować?
Odpowiedz
#5
Mam balkon od strony Wałbrzyskiej i zdecydowanie nie chcę tam parkujących aut, na czas remontów ok, niech parkują, ale później nie będzie to najlepiej wyglądało. Zdecydowanie należałoby poruszyć tą kwestę z zarządcą
Pas zieleni, to zapewne zbyt wyskoki koszt, ale zakaz parkowania i zwiększenie liczy klombów to bardzo dobry pomysł. Do tego jakieś słupki przy tych obniżonych chodnikach
Odpowiedz
#6
Zwykły zakaz parkowania wystarczy, zresztą i tak ma być z tego co mówiła Iglica, podjazd musi zostać dla aut dostawczych do lokali usługowych. Jak już mają w coś zainwestować to niech zrobią podjazd dla wózków przy Międzygórskiej 2..
Odpowiedz
#7
W zwiazku z tym, że niedługo odbędzie się pewnie jakieś spotkanie wspólonoty, macie może jakieś pomysły jak rozwiązać temat parkowania pod budynkiem? Jest to coraz bardziej irytujące.
Odpowiedz
#8
Ostatnio samochody parkuja pod samymi klatkami, to jakis absurd. Jak sie ludzie przyzwyczaja to bedzie to ciezko wykorzenic. Pierwsze spotkanie wspolnoty jest planowane dopiero na wrzesien. Zdecydowanie trzeba zakazac parkowania jak najszybciej. Poza tym samochod dostawczy moze stanac przy Miedzygorskiej w przeznaczonej do tego zatoczce, a nie na chodniku.
Odpowiedz
#9
(10-06-2016, 22:35)Robert napisał(a): Ostatnio samochody parkuja pod samymi klatkami, to jakis absurd. Jak sie ludzie przyzwyczaja to bedzie to ciezko wykorzenic. Pierwsze spotkanie wspolnoty jest planowane dopiero na wrzesien. Zdecydowanie trzeba zakazac parkowania jak najszybciej. Poza tym samochod dostawczy moze stanac przy Miedzygorskiej w przeznaczonej do tego zatoczce, a nie na chodniku.

Rozwiązanie tego problemu nie byłoby trudne, wystarczy podstawić dodatkowe klomby w miejscach gdzie jest najszerzej tzn. szerzej niz szerokość smarta Smile
Odpowiedz
#10
    Witam
Wczoraj okolo godz 21:00 auto , uszkodzilo latarnie od strony Wałbrzyskiej. Informacje dostałem od pani z apteki, kiedy robiłem zdjęcia, żeby przekazać je zarządcy. Rozmawiałem z policja i sprawę musi zgłosić zarządca. Dzwoniłem już do pani Agnieszki, ale nie jestem pewny czy ona sie tym zajmie, bo jak mnie poinformowala, w poniedziałek idzie na urlop, a w tej chwili maja dużo pracy. Poprosiłem o jak najszybsze zgłoszenie i informowanie mnie na bieżąco. Wiem, ze pani Agnieszka zastępuje panią Monikę, ale urlop nie może byc wymowka.

Właśnie dostałem informacje od zarządcy w sprawie uszkodzonej latarni. Sprawca przyznal sie do winy, podpisał oświadczenie wiec teraz pewnie firma ubezpieczeniowa wkroczy.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości