Dostawcy internetu
#11
Niestety, ale nie polecamy Korbanku, przekonała nas atrakcyjna oferta, ale to jakaś okropna pomyłka. Internet działa bardzo wolno, często go po prostu nie ma, obsługa klienta, na niskim poziomie, gdy dzwonimy z problemami dotyczącymi wolnego internetu radzą łączyć sie przez kabel, mimo tego, ze posiadamy od nich router wifi
Odpowiedz
#12
Też korzystam z oferty Korbanku w zasadzie od momentu zamieszkania w Zielonej Klecinie, ale mam zupełnie odmienną opinię na temat jakości usługi.
U mnie problemów z prędkością nie ma. Internet działa w zasadzie cały czas (lub awaria była, ale jej nie zauważyłem).
Raz zdarzyła się krótka awaria TV. Poza tym OK.
Faktem jest, że do udostępniania internetu po WiFi nie korzystam z urządzenia, które dostałem przy podpisywaniu umowy (Korbox), bo ono zwyczajnie nie wyrabiało z prędkością.
Mam wpięty swój własny router, który posiadałem już wcześniej i problemów z prędkością brak.

@Isabellaaa na Twoim miejscu sprawdziłbym szybkość przy połączeniu kablem. Bo w zależności od jakości routera z korbanku i położenia/odległości urządzenia na którym odczuwasz wolny internet , spadki prędkości mogą być dosyć spore. Do tego dochodzi kwestia standardu WiFi w jakim pracuje router i twój komputer/laptop. Nie wiem, jakiej prędkości masz wykupiony pakiet, ale powiedzmy, że przy najbardziej popularnym standardzie WiFi ("n") nie osiągnie się praktycznie prędkości 100Mb/s (a Korbank sprzedaje i szybsze pakiety).

Zakładam, że Korbank gwarantuję zadaną prędkość "w gniazdku", a kwestia prędkości po WiFi to już odrębny temat., choć fakt faktem, obsługa klienta powinna coś takiego inaczej załatwić i upewnić się gdzie rzeczywiście leży problem.
Odpowiedz
#13
Przepraszamy za wszelkie trudności, jakie napotkali Państwo przy korzystaniu z naszego internetu. Jeśli problemy nadal występują, prosimy o skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel.: 71 712 77 77

Pragniemy również poinformować o nowej wakacyjnej ofercie obejmującej 9 miesięcy Internetu za 1zł to przygotowanej przez Korbank specjalnie dla Państwa.
Przykładowo: Internet 300Mb/s za 54,90 zł, pierwsze 9 miesięcy za 1 zł

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo pakiety Internet + Telewizja, w promocji 6 miesięcy za 1zł
Przykładowo: Telewizja 166 kanałów (w tym 49 w HD) + Internet 100Mb/s za 79,90 zł, pierwsze 6 miesięcy za 1 zł

Oferta promocyjna obowiązuje do 31 sierpnia, przy podpisaniu umowy na okres 24 miesięcy.

Przypominamy również, że mogą Państwo przetestować nasze usługi przez okres 14 dni, w czasie którego można zrezygnować z nich bez konsekwencji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:
tel.: 71 712 77 77
http://www.korbank.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości