Dostawcy internetu
#1
Witajcie,

czy ktoś z Was ma już internet? Jakiego dostawcę polecacie? Zgodnie ze standardem wykończenia powinniśmy mieć światłowód. Udało się komuś to zweryfikować?
Odpowiedz
#2
Ja wziąłem internet z Korbanku. 300/300. Niestety potrafi być awaryjny, i deklarowanej prędkości nie osiąga, ale biorąc pod uwagę cenę i tak jest całkiem spoko.
Odpowiedz
#3
@charlie: Mógłbyś przybliżyć kwestię awaryjności? Czy często się to zdarza? Przerwy są długie? Miałeś konieczność kontaktu z BOK? Zastanawiam się właśnie nad ich ofertą, na początek w wersji rocznej.
Odpowiedz
#4
Ja mam Global Media i jak na razie żadnych awarii i przerw w dostawie internetu. Polecam
Odpowiedz
#5
Mam UPC 120mb/s i z tego co sprawdzałem tyle jest.. Była tylko jedna awaria na samym początku gdyż firma zewnętrzna pod nasz budynek źle podpięła kable i szlag trafił TV i net (kable nie były oznaczone czy coś).. od tamtego czasu - zero awarii i wszystko chodzi bez zastrzeżeń.
Odpowiedz
#6
(19-06-2016, 23:56)ysk napisał(a): @charlie: Mógłbyś przybliżyć kwestię awaryjności? Czy często się to zdarza? Przerwy są długie? Miałeś konieczność kontaktu z BOK? Zastanawiam się właśnie nad ich ofertą, na początek w wersji rocznej.

Miałem 2 awarie. Objawia się to brakiem połączenia między urządzeniem Korbanku w piwnicy a moim routerem (nie ma znaczenia jakie urządzenie jest po mojej stronie). Trwały jakieś 2-3 godziny i przechodziło samo. Nie zgłaszałem jeszcze bo za pierwszym razem nie miałem czasu a za drugim razem zdarzyło się to w weekend a oni centrum telefoniczne mają w tygodniu od 10-18 chyba. Prędkość max jaką miałem to 250/250, potrafi spaść do 100/100. Możliwe że to mój router nie wyrabia takich prędkości, więc na razie nie mam o to pretensji, zwłaszcza że inni dostawcy w tej cenie nie oferują nawet połowy takiego transferu co Korbank.
Odpowiedz
#7
Witam
A czy byłby ktoś zainteresowany internetem z MOICO.PL, jeśli udałoby się zebrać 6 osób to pól roku jest za darmo.
Jeśli znajda się chętni mogę się tym zajmować.
Odpowiedz
#8
Tak tylko dla aktualizacji, podłączyłem wczoraj internet bezpośrednio do komputera i prędkość z Korbanku jest taka jak deklarowana, a nawet ciut więcej:

http://www.speedtest.net/my-result/5438098993
Odpowiedz
#9
Też zdecydowaliśmy się na Korbank. Przekonała nas cena i fakt, że mają symetryczne łącze. W UPC prędkość wysyłania to jakiś nikły % prędkości pobierania. Co do awaryjności się nie wypowiem, dopiero dziś podłączają
Odpowiedz
#10
Szanowni Państwo, przygotowaliśmy nową promocję. Teraz wybierając pakiet Internet + TV EXTRA HD w prezencie otrzymają Państwo okulary VR + kanał FUNBOX 4K UHD oraz 3 miesiące za 1 zł. Dla mieszkańców osiedla Zielona Klecina mamy łącze symetryczne.

Promocja trwa do 31.03.2017. Zachęcamy do kontaktu, a prześlemy pełną ofertę przygotowaną dla mieszkańców osiedla.

Pozdrawiamy, KORBANK
71 712 77 77
www.korbank.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości